> Ankara petek temizleme nedir ?

Petek temizliği özel ilaç ve kimyasallarla temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bu yöntemle de verimi büyük oranda arttırabilen bir uygulamadır. Petekleri içlerinde zamanla meydana gelebilecek paslanma, balçıklaşma ve sıklıkla karşılaşılan kireçlenme gibi sorunlara karşı özel ilaçlı karışımlar ve kimyasallar ile yılda bir kere temizlenmelidir. Temizleme işinde kullanılan yöntemler verimi arttırmak amacıyla veya sistemlerin ömrünün uzatılması için sıklıkla kullanılması gerekmektedir. Petek temizliği yapılan dairelerde yakıt tasarrufunda ve ısıtma da %20 varan artışlara yardımcı olur.

Ankara petek temizleme tutarlarının yüksek veya düşük olması kullanılan malzemelere ile ilgili olarak endekslidir. Bir kısım firmanın sadece su ile basınçlı motorlar ile yapmış olduğu uygun fiyatlara petek temizleme işlemleri, firmamızın kullanmış olduğu markalı petek temizleyeciler ve makineler ile kesinlikle kıyaslanmamalıdır. Uygun fiyata yaptırılabilen çoğu işlerden kombilerin zarar gördüğü durumlar gerçekleşmektedir. Petek temizleme fiyatı Ankara için pek çok firmada değişim göstermektedir. Firmamız kullanmış olduğu ilaç ve işçilik bakımından en uygun fiyatlara peteklerinizi temizleyerek sizi gereksiz masraflardan kurtarıyor.
Ankara'nın tüm ilçelerine hizmet veren Bunes Tesisat firmamız, Ankara'da kalorifer peteği temizleme işlerini ilaçlı su ile yaparak peteklerinizin uzun ömürlü olarak kullanabilir olmasını sağlamış olur. Ankara petek temizleme yılda yada iki yılda bir yapmış oldurılması ile gerek ısı kaybı gerekse de yaşanabilecek arızaların önceden önüne geçilmesini sağlamış olmaktadır. Ankara'da petek temizliği yapan firmaların kullandıkları ilaç ve petek temizleme makinalarının peteklerinize ve kombinize zarar verebileceğini unutmamanız gerekmektedir. Bunes Tesisat bu yüzden müşteriler için güvenilirliği maksimuma çekip oluşabilecek hasarlarıda minumuma getirmeyi özenle sağlar.

> Zararsız hizmet için ankara petek temizleme önemi...

Peteklerinizin uzun ömürlü ve senelerce kullanılabilmesi için periyodik olarak ankara petek temizleme işlemlerini herzaman düzenli aralıklarla yaptırmak gerekmektedir. Petek temizliği için kullanılan kimyasal ilaçlar ve cihazlar firmamızda kontrollü bir halde kullanılmaktadır. Tesisatçı firmalarının veya özel servislerin kullanmış oldukları petek temizleme kimyasal ilaçları doğru kullanılmadığı takdirde kombi veya petek temizleme yapılan peteklerde delinme ve ömür sayısının kısalmasına sebebiyet verebilir.

Servis Hizmet Başlık 6